Mechanika Pojazdowa
Przegląd sezonowy samochodów osobowych – Warszawa Targówek, Bródno, Białołęka.

Samochód towarzyszy nam codziennie i czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak ważny jest to element naszego życia. Aby działał niezawodnie i gwarantował nasze bezpieczeństwo, należy regularnie dokonywać przeglądu sezonowego. Pozwala to nie tylko na oszczędzenie pieniędzy i uniknięcie ewentualnych poważnych napraw powstałych w wyniku niewykrytej awarii, ale także na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa na drodze. Regularny przegląd powinno wykonywać się przynajmniej raz do roku albo co 20 tysięcy przejechanych kilometrów. Jednak jeśli korzystasz z auta częściej, niż przeciętny kierowca, albo jeździsz w długie trasy, zalecamy wykonywać przeglądy z większą regularnością. Jeśli masz wrażenie, że nagle Twoje auto prowadzi się w jakiś sposób gorzej, niż dotychczas albo niepokoi Cię dziwny dźwięk podczas jazdy, to najprawdopodobniej idealny moment na przegląd. W naszej warszawskiej placówce posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu szybko określimy, co jest nie tak i zajmiemy się naprawą usterki.

Przegląd sezonowy samochodów osobowych

Samochodem pokonujemy często dziesiątki tysięcy kilometrów rocznie. Dlatego żeby zadbać o własne bezpieczeństwo i dobry stan samochodu, zaleca się żeby przegląd auta robić minimum raz w roku. Regularność przeglądów jest bardzo istotna dla kondycji naszego auta.

Na przegląd składają się rutynowe czynności, takie jak kontrola zawieszenia i hamulców, sprawdzenie poziomu płynów, ocena, w jakim stanie jest układ hamulcowy i kierowniczy, test elektryki, akumulatora, ogumienia czy też sprawdzenie stanu pasków klinowych.

W zależności od sezonu zwracamy uwagę też na to, co w danej porze roku najbardziej narażone jest na usterki. Zimą mogą pojawić się problemy z układem chłodzenia, jesienią wilgoć może zagrozić układowi elektrycznemu, wiosną zwracamy uwagę na stan oleju, a latem pilnujemy poprawnego działania klimatyzacji.

Kompleksowa kontrola pojazdu

W ramach takiego przeglądu sprawdzamy działanie najważniejszych podzespołów w samochodzie m.in. hamulce, amortyzatory, układ kierowniczy i chociażby kondycję akumulatora.

W naszym serwisie zadbamy o Twoje auto a Ty bądź pewien, że jeździsz bezpiecznie.

Co daje przegląd sezonowy?

Zespół odpowiedzialnych mechaników w naszym warszawskim warsztacie sprawi, że dzięki wykonanemu przeglądowi będziesz mieć pewność co do stanu swojego auta. Koniec z martwieniem się o stan oleju, zastanawianiem się, czy geometria zawieszenia jest prawidłowa albo czy nadszedł już czas, by wymienić klocki hamulcowe.

Jeśli pozwolisz nam zadbać o swój samochód, sprawimy, że poczujesz się w nim naprawdę bezpiecznie, a auto będzie służyło Ci jeszcze przez długie lata. Wyróżnia nas pasja i nastawienie na ciągły rozwój, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom najlepsze i nowoczesne rozwiązania, które jednocześnie nie obciążają kieszeni. Do każdego podchodzimy indywidualnie, na bieżąco konsultujemy wszystkie zmiany i dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oczekiwania wobec serwisowanego samochodu zostały spełnione. Zapraszamy na przeglądy sezonowe i roczne w naszym serwisie.