Obsługa Flot

Twoja firma posiada flotę aut ? Zarządzasz autami firmowymi ?

Świetnie się składa. Nasz serwis oferuje kompleksową obsługę flot. Pod swoją opieką serwisową posiadamy różnego rodzaju auta firmowe, od osobowych po dostawcze. Pomożemy Ci w optymalizacji kosztów utrzymania floty oraz zagwarantujemy obsługę Twojej floty na najwyższym poziomie. Jeżeli szukasz serwisu dla swojej floty, zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym doradcą.

Dla właścicieli firm posiadających flotę aut albo osób zarządzających taką flotą, mamy ofertę dotyczącą kompleksowej obsługi serwisowej. W jej skład wchodzi wykonywanie napraw, przeglądów i działania prewencyjne, mające na celu uniknięcie potencjalnych awarii wynikłych z eksploatacji. Weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z pilnowaniem terminów, bieżącymi naprawami i utrzymaniem właściwego stanu floty. Ty zaś otrzymasz od nas jedną fakturę za wszystkie usługi i bezawaryjne auta, na których będzie można polegać przez długi czas, co bezpośrednio przełoży się na brak przestojów w funkcjonowaniu firmy.

Przeglądy serwisowe Twojej floty – Myszyniecka 11, Warszawa

Na czym polega obsługa flot?

W zakres naszych usług wchodzi przede wszystkim przegląd samochodu, czyli naprawy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. Dbamy o to, aby wszystkie Twoje pojazdy bez przerwy były w niezawodnym stanie, co z kolei przekłada się na ich pełną wydajność, a także na oszczędności.

Nasze usługi

  • wymiana oleju
  • wymiana filtra oleju
  • wymiana filtra powietrze
  • wymiana filtra kabinowego
  • wymiana rozrządu
  • wymiana klocków i tarcz hamulcowych
  • wymiana świec
  • wymiana płynu chłodniczego
  • wymiana płynu hamulcowego

Korzyści z przeglądów okresowych floty pojazdów

Regularne przeglądy oferowane przez nasz warszawski serwis to przede wszystkim ochrona, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dzięki nim zapobiega się ewentualnym awariom, które z kolei mogą prowadzić do wypadków. Kompleksowa obsługa floty to bezpieczeństwo nie tylko pojazdów, ale także kierowców. Wszystkie przeglądy okresowe wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta.

Cały ten proces chroni Cię przed niepotrzebnymi wydatkami. Samochody, którymi się zajmiemy, będą spalać mniej paliwa, rzadziej ulegać awariom i obniżą koszty operacyjne. Zlokalizujemy i wyeliminujemy wszystkie potencjalne usterki, zanim te staną się poważnym zagrożeniem. Wymieniamy płyny eksploatacyjne, filtry, klocki i tarcze hamulcowe oraz świece.

Z nami obsługa całej floty stanie się niewiarygodnie prosta, nie musisz się już przejmować wszystkimi skomplikowanymi procedurami, pilnowaniem każdego osobnego terminu, a także stertą piętrzących się faktur. Fakturę otrzymasz jedną, a cały proces staramy się ciągle optymalizować, jednocześnie zmniejszając obciążające klienta koszty. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy właścicieli tak małych, jak i dużych flot, bez względu na to, czy są to samochody osobowe czy dostawcze. Do każdego podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy, że nasze usługi pozwolą Ci wiele zaoszczędzić, tak pieniędzy, jak i drogocennego czasu! Aby przekonać się, jak dokładniej nasza kompleksowa obsługa flot może Ci pomóc, zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym doradcą!